(21.10.2016) FETÖ BUCH FÜR ANFAENGER

FETÖ BUCH FÜR ANFAENGER

feto

Eyy FETÖ’nün gerçek yüzünü görmeme konusunda ısrarcı olan, imamlarına korumalar sağlayan Almanya… Kanlı örgütü anlamanız için dilinizde kitap da yazıldı

GERÇEK YÜZÜNÜ GÖRÜN

TÜRKİYE’Yİ 15 Temmuz günü karanlığa sürüklemek için darbe girişiminde bulunan ve 241 kişiyi şehit edip geride yüzlerce gazi bırakan kanlı örgüt FETÖ’yü anlamamakta ısrarlı davranan Almanya için Almanca FETÖ kitabı yayınlandı. FETÖ’nün Almanya için de ne kadar tehlikeli olduğunu kavrayamayanlar, bir zahmet bu kitabı okuyun.

NASIL ÖRGÜTLENDİĞİNİ ĞRENİN

AYLARDIR FETÖ gerçeğini anlatanlara kulak tıkayıp bu örgütün imamlarına sayfalarını açan, romantizm imamını toplantı toplantı dolaştıran, FETÖ’yü FETÖ’cülerden dinlemekte ısrarcı olan Alman medyası da Şahinöz’ün kitabına bir göz atsın. Bu örgütü tanıyın ki nasıl sinsice sızmaya çalıştığını görün ve amaçları için neler yapabileceklerini kavrayın.

TÜM YAPILANMAYI ANLATTI

SOSYOLOG ve yazar Cemil Şahinöz, örgütün tarihçesini, yapılanmasını, hiyerarşi sistemini, kurumlarını, hedefleri, Türkiye ve Almanya’daki yapılanmasını ve darbe teşebbüsünü, “Die Gülen Bewegung. Religionsgemeinschaft oder Geheimbund?” (FETÖ. Cemaat mi, gizli teşkilat mı?) adlı kitabında Almanca kaleme aldı. 14 kitap yazan Şahinöz, “Alman toplumunda FETÖ gerçek anlamıyla tanınmıyor. Piyasada bulunan kitapların çoğu örgüt tarafından yazılmış veya başkalarına yazdırtılmış kitaplar. Bu sebeple Almanca olarak FETÖ’yü deşifre eden bir kitap yazma ihtiyacı duydum” dedi.

ERKAN TOKGÖZOĞLU/BIELEFELD

 Sabah, 21.10.2016

Hinterlasse einen Kommentar

Eingeordnet unter Bücher / Kitaplar, News, Berichte, Presse

Kommentar verfassen

Trage deine Daten unten ein oder klicke ein Icon um dich einzuloggen:

WordPress.com-Logo

Du kommentierst mit Deinem WordPress.com-Konto. Abmelden /  Ändern )

Google Foto

Du kommentierst mit Deinem Google-Konto. Abmelden /  Ändern )

Twitter-Bild

Du kommentierst mit Deinem Twitter-Konto. Abmelden /  Ändern )

Facebook-Foto

Du kommentierst mit Deinem Facebook-Konto. Abmelden /  Ändern )

Verbinde mit %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.